EKO aktivitātes
Olaines 1. vidusskolas ekopadomes satāvs 2015./16. m.g.
Ekopadome ir pamatstruktūra ekoskolas procesā. Padome organizē un vada Ekoskolas aktivitātes.
- Brigita Zute – koordinatore, dabaszinību un ģeogrāfijas skolotāja, dabas izpētes pulciņa vadītāja
- Annija Skudra – 10. klases skolniece, koordinatora vietniece, ekokoordinatore skolas parlamentā
- Annija Dūka – 8.a klases skolniece, jaunais vides reportieris
- Vairis Stramkalis – 10.a klases skolnieks, sabiedriskās attiecības
- Artūrs Brahmanis – 9.a klases skolnieks, atbildīgais par sociālajiem tīkliem
- Vladislavs Jerins – 9.a klases skolnieks , atbildīgais par sociālajiem tīkliem
- Krista Viola Vanaga – 9.a klases skolniece, lietvedis, rakstvedis
- Agnese Miķelsone – 9.a klases skolniece, noformētāja
- Vendija Tomsone – 9.a klases skolniece, noformētāja
- Valērija Cimoška – 9.a klases skolniece, noformētāja
- Sintija Mocaka – 9.a klases skolniece, noformētāja
- Brigita Melnace – direktora vietniece informātikā
- Ilze Orste – sākumskolas un angļu valodas skolotāja
- Andris Gailis – A/S ,,Olaines ūdens un siltums’’ iecirkņa vadītājs
- Lelda Balode – bioloģijas skolotāja, pirmās palīdzības ABC pulciņa vadītāja
- Juris Odiņš – direktora vietnieks saimnieciskajos jautājumos
- Daiga Mihailova – dienas apkopēja
- Gaļiņa Rudusāne – dienas dežurante, apkopēja
- Zanda Stikāne – vecāku pārstāve
- Indars Šabovics – skolas bibliotekārs, atbildīgais par Zaļās jostas konkursiem
- Māris Spriņģis – 5.c klases skolnieks
- Evita Zijatova – 5.c klases skolniece
- Artūrs Banga – 5.c klases skolnieks
- Ansis Gobrāns – 5.a klases skolnieks
- Agrians Ašmanis – 6.a klases skolnieks
- Anete Golubcova – 6.c klases skolniece
- Lība Santa Zīlīte – 7.a klases skolniece
- Janīna Lapo – 7.a klases skolniece
- Agate Novorževska – 7.a klases skolniece
- Viktorija Anna Mazure – 7.c klases skolniece
- Patrīcija Marija Jureviča – 7.c klases skolniece
- Greta Vilāne – 8.b klases skolniece
- Līva Samanta Saltā – 8.a klases skolniece
- Arturs Kirhners – 9.a klases skolnieks
- Valdis Lapo – 10.a klases skolnieks
- Zane Stūre – 10.a klases skolnieks
- Gita Auzāne – 10.a klases skolniece
- Ilze Vējkrīgere – 12.a klases skolniece
- Artūrs Frīdenbergs – 12.b klases skolnieks