Pasākumi/Aktivitātes

18.05.2022.

17.maijā 11.klašu jaunieši kopā ar Rīgas 3.ğimnāzijas un 49.vidusskolas skolēniem piedalījās  starptautiskā  pasākumā Cilvēktiesību pratības darbnīcā jauniešiem, kas notika Rīgā, Tallinas ielas kvartālā. Sociālo Inovāciju Centra un Latvijas Jauniešu padomes organizētā pasākuma finālā uzvaru guva Anša Gabrāna jauktā komanda un viņš saņēmis speciālistu  ieteikumu studēt jurisprudenci. Prieks, ka vēl pirms prombraukšanas pasākumā komandu darbā aktīvi piedalījās arī mūsu viesskolēns no Itālijas Daniele Pulino. Paldies dizaina un tehnoliğiju skolotājai Annai Šveisbergai un sociālo zinību skolotājai Sandrai Erinovskai par iniciatīvu un atbalstu! Lepojamies ar mūsu  gudrajiem, erudītajiem jauniešiem!

9.02.2022.

2022.gada 9.februārī 12.klases jaunieši, kuri jau šajā vasarā izvēlēsies savu studiju virzienu,  piedalās  mūsu sadarbības partnera Banku augstskolas digitālajās atvērto durvju dienās.

6.12.2021.

Novembra beigās notika Eiropas Kustības Latvijā organizētā Demokrātijas pēcpusdienas “Prāta spēles” tiešsaistes pasākumā piedalījās vairāk kā 130 skolēnu un skolotāju no visas Latvijas.
 

 

Pasākumi pa mācību gadiem: