Panākumu universitāte

Aktivitātes 2017./2018.m.g.

15. novembrī Panākumu Universitātes nodarbībās jaunieši tikās ar atraktīvo improvizācijas šova “Spiediens” aktieri un radio SWH dīdžeju Kasparu Breidaku un BA Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes lektori Zani Driņķi.

Skolēnu brīvlaikā  - 25.oktobrī sešpadsmit vidusskolēni no 10. un 11.klasēm devās uzzināt pieredzējušu uzņēmēju pieredzi JA Latvia organizētajā uzņēmējdarbības konferencē “Uzdrīksties uzvarēt”, kur uzzināja, kā pārvērst hobiju biznesā, domāt ārpus rāmjiem, sasniegt pasaules līmeni, mainīt pasauli, sekot savam sapnim un uzdrīkstēties piedalīties.

4. oktobrī 10. un 11. klašu skolēnus BA Turība sagaidīja kaķis Turītis un Panākumu universitātes lekcijās klausījās politiķa Mārtiņa Bondara un uzņēmējdarbības speciālista Edgara Čerkovska lekcijas par tēmu “Mērķu plānošanas un sasniegšanas sekmējošie un kavējošie faktori”, kurās paši jaunieši tika aktīvi iesaistīti.

Šogad par programmas “Panākumu Universitāte” apguvi tālākizglītības apliecības, cītīgi apmeklējot lekcijas – diskusijas un piedaloties BA Turība organizētajās radošajās darbnīcās, saņēma 23 jaunieši -11.klašu skolēni.

13.aprīlī Panākumu universitātes nodarbību diena bija īpaša-notika programmas akreditācija un jauniešiem tika piedāvāta iespēja klausīties bijušo valsts prezidentu (2007-2011), ārstu, traumatologu-ortopēdu Valdi Zatleru un molekulārbiologu, raidījuma “Bez tabu” vadītāju Juri Šteinbergu.

9. februārī BA Turība notika profesionālās tālākizglītības programmas “Panākumu Universitāte” kārtējās lekcijas un pēcpusdienā skolēni devās izzināt kāda uzņēmuma darbību.

9.decembrī 10.un 11.klašu jaunieši BA Turība tikās un diskutēja ar trim radošām personībām - Rūtu Reiniku, Kasparu Blūmu Blūmani jeb Kašeru un Binniju Ārbergu. Jauniešiem šķita , ka visiedvesmojošākais lektors bija Kašers, ar kuru kopā daudzi gribēja arī nofotografēties, savukārt L.Reinika māsa lika aizdomāties par ģimenes vērtībām un lomu savas karjeras izvēlē. Viņas vēlējumi jauniešiem: kontrolē sava uzvedību, neko neizdomā cita vietā, nepārmet neko otram!

Novembrī Panākumu universitātes organizētajā  pasākumā tika plānota gan lekcija "Es pasaulē un pasaule manī", gan viesošanās kādā no Latvijas uzņēmumiem.

Uz otro Panākumu Universitātes organizēto lekciju-diskusiju 13.oktobrī brauca 56 vidusskolēni un uzmanīgi ieklausījās gan mūziķa, dziesmu autora un aktīva ceļotāja Kārļa Kazāka stāstījumu „Iespēja augt”, gan biologa, žurnālista un raidījumu vadītāja Māra Oltes diskusiju ”Vai „Zaļš” nozīmē videi draudzīgs?”.  

28.septembrī visi 57 desmito un vienpadsmito klašu jaunieši devās uz BA Turība, kur notika Panākumu Universitātes (PU) pirmais šī mācību gada pasākums.

8.maijā Biznesa augstskolā „Turība” pulcējās Panākumu Universitātes dalībnieki, lai kopā aizvadītu pēdējos šī mācību gada pasākumus – konkursu un izlaidumu.

10.klases skolniece Inita Veļikodnaja ir uzsākusi JA-YE Latvija Līderu apmācības programmas "Personības izaugsmes meistarklases” apguvi.

Vidusskolēni - skolas jauno uzņēmēju kluba jaunieši piedalās starptautiskā konferencē par e-prasmju nozīmi ekonomikas izaugsmē, nodarbinātībā un izglītībā.

2014./2015.mācību gadā Panākumu Universitātes programmā, ko skola jau vairākus gadus realizē sadarbībā ar Eiropas tālmācības vidusskolu, pasākumus BA Turība apmeklē 51 jaunietis no 10.-12.klasēm.

8.maijā Biznesa augstskolā Turība uz programmas Panākumu Universitāte mācību gada noslēguma konkursu un pirmo izlaidumu bija ieradušies aptuveni 300 skolēni un viņu skolotāji no dažādām Latvijas skolām.

15.janvārī piecdesmit seši 10.-12.klašu skolēni piedalījās Panākumu Universitātes (PU) organizētajās lekcijās BA Turība, iepazīstot psihoterapeita Sanda Dūšeļa ieteikumus stresa mazināšanai un bijušā Latvijas Ministru prezidenta (2004-2007), Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba RīgasDinamo” valdes priekšsēdētāja Aigara Kalvīša personīgo pieredzi, veidojot savu karjeru.

Uz kārtējo diskusiju –lekciju Rīgā B/A Turība devās 48 jaunieši no 10.-12.klasēm.

12.novembrī visi Panākumu Universitātes (PU) dalībnieki no 10.un 11.klasēm aktīvi piedalījās pasākumā „Komunikācija + Personība=Panākumi”, kas , kā ierasts, notika BA Turība.

15. oktobrī 46 jaunieši no 10.un 11.klasēm devās uz profesionālās pilnveides programmas „Panākumu Universitāte”, kura Olaines 1. vidusskolā tiek realizēta sadarbībā ar Rīgas tālmācības vidusskolu, pirmo šī mācību gada pasākumu.