Arhīvs

31.03.2012.

Vecāku konference

4. aprīlī notika Skolas vecāku konference, kuru organizēja Skolas padome. Konferences tēma bija „Piederības sajūta savai skolai.”


Konferences mērķi bija organizēt skolas vecāku padomes pārvēlēšanas un stiprināt skolēnos, skolotājos, vecākos un vietējā sabiedrībā piederības sajūtu un lokālpatriotismu. Konferences ietvaros tika veikta vecāku aptauja, ar mērķi izzināt, kas veicina un kas mazina piederības sajūtu skolai.

Konferencē piedalījās 84 vecāki no visām klašu grupām, sapulci vadīja Skolas padomes priekšsēde Daiga Janauska, protokolēja Skolas padomes locekle Ilze Klievēna. Vēlēšanu komisijas vadītāja skolotāja Silvija Garoza.

Klātesošos vecākus ar skolas labās prakses piemēriem iepazīstināja skolotājas Elita Kalnbērza, Lilita Zujeva, Līga Gulbe, Aija Jankava un skolas parlamenta vadītāja Brigita Medne.

Vecāki tika iepazīstināti ar vecāku aptaujas rezultātiem, aptaujas apkopojums pieejams skolas mājas lapā. Vecāki darba grupās meklēja kopīgus risinājumus aptaujā izgaismotajiem jautājumiem, kuriem nepieciešams risinājums:

 • Kā paaugstināt tādu informācijas avotu kā: Skolas māja lapa, Informatīvais izdevums „ĪSZIŅAS” un E-klase īpatsvaru informācijas apritē? 
 • Aptaujā kā viens no būtiskākajiem skolas piederību veicinošiem elementiem tika atzīmēta skolas forma un/vai tās elementi. Vecāki apsprieda kādai tai jābūt, kurām klasēm, kā to ieviest, izmaksas.

Paldies par ierosmēm, it īpaši par objektīvo kritiku skolas avīzei „Īsziņas”. Esam atvērti pārmaiņām. Informējam, ka šī mācību gada noslēgumā iznāks pēdējais, ceturtais gada numurs, vēl tradicionālajā veidolā! Pārmaiņas ieviesīsim nākošā mācību gada sākumā.

Vēlēšanās saskaņā ar nolikumu tika izvirzīts 21 kandidāts, 10 vecāki tika ievēlēti jaunajā Skolas padomes sastāvā:

 1. Linda Zaremba (3.d)
 2. Miks Kozlovskis (4.a)
 3. Mārtiņš Polencs (1.c)
 4. Irēna Bērziņa (2.a)
 5. Edvīns Ausējs (5.a)
 6. Ilze Klievēna (8.c)
 7. Tuvis Auziņš (6.a)
 8. Māris Konošonoks (9.c)
 9. Daiga Janauska (9.a)
 10. Āris Vilaus (11.b)

Veiksmi darbā!

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: