Tikšanās ar personībām

Lai akcentētu, ka valsti veido cilvēki un mums apkārt ir daudz aktīvu, radošu, talantīgu, pašaizliedzīgu un iedvesmojošu personību, klasēs organizējam tikšanās ar personībām, kurās skolēni vēlas ieklausīties un iedvesmoties no tām.

Katra tikšanās ir iespēja padziļināt mūsu izpratni par Latvijas valstiskuma būtību, notikumiem un personībām, kas veidojušas un veido Latvijas vēsturi. Katra tikšanās ir nesteidzīga, atklāta un saistoša saruna ar īpašām personībām. Mēs tik bieži dodamies meklēt atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem tālu pasaulē, Indijā, Āfrikā un vēl daudz kur citur, bet, kā izrādās, viss jau gadu simtiem un tūkstošiem ir tepat blakus un līdzās, mūsu pašu asinīs un Lielvārdes jostā ierakstīts.

Pie bibliotēkas tiek veidota īpašā siena, kur varam izlasīt skolēnu aprakstus par šīm satikšanās reizēm.

 

Pasākumu cikla ietvaros “Ceļā uz Latvijas simtgadi” 6. februārī pie mūsu skolas 11. klases viesojās šovmenis, žurnālists, pasākumu vadītājs un vienkārši labs cilvēks - Renārs Zeltiņš, kurš iepazīstināja skolēnus ar savām dzīves gaitām, pastāstīja par aktuālākajiem notikumiem un atbildēja uz klasei interesētajem jautājumiem par viņa dzīvi, darbu un sasniegumiem.

15.12.2018. pie 2.b klases Latvija 100 ietvaros viesojas audžumamma un audžuģimeņu apvienības "Terēze " vadītāja Ārija Martukāne.

Valsts svētku izskaņā un Adventes gaidās 24. novembrī 2. b klasē viesojās personība Jānis Rihards Blaževičs.

Valsts svētku nedēļas ietvaros15.11.2017. Olaines kultūras namā notika filmas “Vienīgā fotogrāfija” mācību seanss.