Panākumu universitāte

PU

15.janvārī piecdesmit seši 10.-12.klašu skolēni piedalījās Panākumu Universitātes (PU) organizētajās lekcijās BA Turība, iepazīstot psihoterapeita Sanda Dūšeļa ieteikumus stresa mazināšanai un bijušā Latvijas Ministru prezidenta (2004-2007), Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba RīgasDinamo” valdes priekšsēdētāja Aigara Kalvīša personīgo pieredzi, veidojot savu karjeru.


Kā pēc nodarbībām atzina 10.klašu jaunieši, ļoti patikuši S. Dūšeļa rādītie elpošanas vingrinājumi, kuri palīdzētu dzīvi pieņemt tādu, kāda tā ir un tikt galā ar dažādiem stresa veidiem. A. Kalvīša dialogu jaunieši vērtēja pretrunīgi, jo ne visiem bija paticis uzņēmēja stāstījums, kā no traktorista kļūt par politiķi, bet ļoti pozitīvi tika vērtēta viņa politiskā nostāja un ieteikumi : „Lai dzīvē kaut ko sasniegtu, uzstādi mērķi, domā ilgtermiņā! Lai ietu politikā, jābūt pašpietiekamam cilvēkam.”   Darbojoties radošajās darbnīcās, jaunieši vispozitīvākās atsauksmes izteica  par sabiedrisko attiecību un jurisprudences studiju virzieniem, jo tur tika organizēts darbs grupās, bijusi iespēja iejusties mediatora lomā. Foto no pasākuma- http://eiropasskola.lv/lv/galerijas/item/148/ .

Nākamā PU lekcija diskusija notiks 7.februrārī-piektdien, kad tiksimies ar psihoterapeiti Ainu Poišu un TV dīvu Baibu Sipenieci-Gavari.

 Komerczinību skolotāja E.Kalnbērza