Panākumu universitāte

Panākumu Universitātē apgūst veiksmīgas komunikācijas noslēpumus

12.novembrī visi Panākumu Universitātes (PU) dalībnieki no 10.un 11.klasēm aktīvi piedalījās pasākumā „Komunikācija + Personība=Panākumi”, kas , kā ierasts, notika BA Turība.


Pirmajā daļā jaunieši klausījās BA Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāna, studentu korporācijas Talavija biedra  Andra Pētersona lekciju, kuras laikā apguva ātro kursu cilvēka uzticības iegūšanai divu personu komunikācijas procesā, kur svarīga ir atziņa: dzīvo tā, lai cilvēks ir mērķis uzticībai, nevis līdzeklis, lai sasniegtu savu mērķi! Jāatzīst, ka pēc praktiskajām aktivitātēm varēja  secināt, ka mūsu skolēniem vēl pietrūkst komunikācijas prasmju.

Otrajā dienas daļā Live Rīga biroja vadītāja, LU Komunikācijas studiju nodaļas sektora vadītāja Antra Laumane jauniešiem stāstīja par katras sarunas pamatnoteikumiem un panākumu atslēgu- visu lietu līdzsvaru.

Pēc lekcijām PU vadība jauniešiem piedāvāja iespēju darboties četrās radošajās darbnīcās šādās jomās-tūrisms, komunikāciju zinātne, likumdošana, grāmatvedība.  Agnese un Anastasija no 10.a klases piedalījās tūrisma darbnīcā, kuru vadīja Turības students Ģirts. Jaunietes grupās kopā ar citu skolu skolēniem veidoja ceļojuma maršrutus- Anastasijas grupa plānoja 3 dienu kāzu ceļojumu uz Taiti populārāko salu Bora Bora, bet Agnese- ceļojumu ģimenei uz 3 dienām bez budžeta ierobežojuma,  skolotāja darbojās likumdošanas jomā, kuru vadīja militāra dienesta instruktori un  bija doti uzdevumi personības līderības noteikšanai-tos mēs noteikti izspēlēsim kādā no mācību stundām! Meitenēm ļoti patika šī darbnīcās dotā iespēja – ne tikai veikt konkrētu uzdevumu, bet arī tuvāk iepazīties ar citu Latvijas skolu jauniešiem. Aicinām nākamajā tikšanās reizē 11. decembrī arī pārējos mūsu jauniešus iepazīt studiju procesu caur interesantām darbnīcām!

Komerczinību skolotāja E.Kalnbērza