Labdarība

Labdarības nedēļa „Atver sirdi!”

Olaines 1. vidusskolas skolēnu parlaments aicina piedalīties no 2013. gada 9. līdz 14. decembrim labdarības nedēļā

„Atver sirdi!”

Visi labdarības nedēļā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti mazā olainieša Oļega (2 gadi 7 mēneši) rehabilitācijai.


 Palīdzēsim Oļegam:

  • Ziemassvētku tirdziņi garajos starpbrīžos aktu zālē:

*10.12. Gardumu tirdziņš. Skolēni tiek aicināti atnest uz skolu pašceptu cienastu un līdz plkst.9:00 atstāt to parlamenta telpā. Aicinām visus iepirkties!

*11.12. Ziemassvētku dāvanu tirdziņš. Fantastiska iespēja nopirkt dāvaniņas saviem draugiem un tuviniekiem, vienlaicīgi palīdzot Oļegam. Savas pašgatavotās dāvaniņas, kuras ir vēlme dāvāt labdarībai, nesiet uz parlamenta telpu līdz 10.12. plkst. 9:00!
  • Iespēja ziedot naudas līdzekļus ziedojumu kastītē no 9. līdz 13. decembrim parlamenta telpā!
  • Vēstuļu un apsveikumu rakstīšana Oļegam, Rūtai un Timofejam. Atnes tos uz parlamenta telpu līdz 13.decembrim.
  • 14. decembrī plkst. 17:00 aicinām visus olainiešus un viesus apmeklēt Ziemassvētku labdarības koncertu skolas aktu zālē. Ieeja par ziedojumiem. No plkst.16:00 skolas foajēZiemassvētku dāvanu tirdziņš.

Pēc koncerta notiks labdarības izsole,kurā būs iespējams iegādāties Ziemassvētku dāvaniņas. Aicinām Olaines iedzīvotājus, kas vēlas savas pašgatavotās dāvaniņas (Ziemassvētku apsveikumus, eglīšu dekorus, adītas zeķes, gleznas u.c.) piedāvāt izsolei, atnest tās uz Olaines 1.vidusskolas 101. kabinetu līdz 12. decembrim.

 
 Oļegs ir ļoti dzīvespriecīgs, zinātkārs un arī apdomīgs. Puisēns ir liels palīgs savam tētim, jo viņam ļoti patīk darboties ar dažādiem instrumentiem. Oļegs labi saprot gan latviešu, gan krievu valodu. Ikdienā zēns ar prieku apmeklē bērnudārzu un dažādus rehabilitācijas speciālistus gan valsts nodrošinātās programmas ietvaros, gan ģimenei pašai apmaksājot papildu terapiju kursus. Oļegam ir bērnu cerebrālā trieka, tā izpaužas kā nopietni līdzsvara traucējumi, kas būtiski apgrūtina patstāvīgu staigāšanu. Tieši tagad, zēnam vēl mazam esot, ir svarīgi ieguldīt maksimāli daudz darba, lai nākotnē Oļegam nekas netraucētu paveikt lielus darbus. Lai Oļegs izveseļotos, vēl nepieciešams nopietns darbs un tikpat nopietni finansiālie līdzekļi (apmēram 1500Ls gadā). Speciālisti iesaka regulārus fizioterapijas, reitterapijas, masāžu un ergoterapijas nodarbību un procedūru apmeklējumus. Vecāki ļoti cenšas nodrošināt zēnam svarīgākās terapijas, tomēr vēl lielāki ieguldījumi ģimenei nav pa spēkam.

 

 Mums kopā izdosies!

Sīkāka informācija pa telefonu 67147305