Aktualitātes

24.11.2022.

Uzmanību, gatavību – kontakts!

Olaines novada izglītības iestāžu pašpārvaldēm rudens ir bijis izglītojošs, iedvesmojošs un pagājis projekta “Uzmanību, gatavību, kontakts!” (līgums Nr. VP2022/3-11) zīmē.


Oktobra sākumā, kad Olaines 1. vidusskolā, Olaines 2. vidusskolā un RTU Olaines Tehnoloģiju koledžā bija ievēlēta jaunā skolēnu pašpārvalde, varēja sākties “kontaktēšanās”. Jaunieši tikās projekta ietvaros organizētajās mācībās, lai gūtu vienotu izpratni par to, kas tad īsti ir skolēnu pašpārvalde izglītības iestādē, kādi ir tās pienākumi un uzdevumi. Nodarbību laikā tika ieskicēts darba plāns turpmākajām aktivitātēm, lai veicinātu pašpārvaldes līdzdalību skolas ikdienā.

Novembris atnāca ne tikai ar Latvijas svētku sajūtu, bet arī ar jaunām mācībām skolēnu pašpārvaldēm. Aktīvi darbojoties gandrīz 2 mēnešus savās izglītības iestādēs, jaunieši jau spēja noteikt tās problēmas, kuras jāmācās novērst savā darbā. Tika aktualizēta vienaudžu līdzdalības problēma un apgūti paņēmieni, kā vienaudžus iesaistīt dažādās aktivitātēs, radīt interesi par līdzdarbošanos.

Pēc mācību sesiju izvērtēšanas jaunieši atzina, ka ir ieguvuši jaunu pieredzi, idejas un iedvesmu jaunam darba cēlienam. Ar nepacietību tiek gaidīts projekta noslēguma pasākums, kura laikā pašpārvalžu pārstāvji dalīsies pieredzē par paveikto un izaicinājumiem, kas padara izglītības iestāžu pašpārvaldes darbu redzamu, nepieciešamu un jēgpilnu.

Viena no mācību sesijas aktivitātēm, kur visi dalībnieki sēž aplī un dalās savā pieredzē.

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: