Arhīvs

2.04.2009.

Starptautiskie projekti

Starptautisko projektu norise Olaines 1. vidusskolā


Janvārī mūsu skolā viesojās abu Nordplus projektu pārstāvji. Janvāra sākumā viesojās trīs skolotāji no Ranum, Dānijas, kas ir iesaistīti Nordplus projektā „Kultūras mantojums: nacionālie svētki, tradīcijas un svētki’’. Viesi apmeklēja mūsu skolu, iepazinās ar izglītības sistēmu Latvijā, tika pārrunāti ar projektu saistītie jautājumi. Mēs uz Ranum skolu Ziemeļjitlandē dodamies jau 16. aprīlī, braucienā dodas divdesmit 7. - 9.klašu skolēni, kā arī četri skolotāji – Līga Gulbe, Ilona Ivanova, Inese Bračule un Lilita Zujeva.

 Janvāra otrajā pusē mūsu skolā viesojās Nordplus jauniešu projekta "Esi vesels!" dalībnieki no Lietuvas, Dānijas, Zviedrijas. Projektā ir iesaistīti 10. - 11.klašu skolēni. Skolas direktors Jāzeps Volāns iepazīstināja projekta dalībniekus ar mūsu skolu, katrs dalībnieks saņēma dāvanā T- krekliņus un skolas pildspalvas. Pēcpusdienā mēs iepazināmies ar partneru skolām, dalībvalstīm, kā arī pārrunājām ar projekta norisi nepieciešamās lietas. Septembrī visi dalībnieki dodas uz Dāniju, februārī uz Zviedriju un pavasara pusē uz Lietuvu.

 No 27.04. - 03.05. astoņi 11. klašu skolēni un 5 skolotāji dodas uz Seniku, Slovākijā, kur notiks paveikto darbu prezentācija. Tā kā Senika atrodas apmēram 30km no Vīnes, tad šī brauciena laikā lidojam uz Vīni, tad dodamies uz Bratislavu un no Bratislavas ceļojam uz Seniku.

projektu skolas koordinatore Lilija Zujeva

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: