Arhīvs

25.02.2009.

Prezidenta ēnošana

24.02.2009. Valsts prezidenta Valda Zatlera tikšanās ar mūsu skolas skolēniem


informācijas avots www.president.lv

Otrdien, 24.februārī, Valsts prezidenta Valda Zatlera darbu vēroja pieci Olaines 1.vidusskolas skolēni, lai iepazītos ar valsts augstākās amatpersonas pienākumiem un darba ikdienu. Valsts prezidents izteica uzaicinājumu skolēniem viesoties Rīgas pilī programmas "Iespējamā misija" Draugu kluba pasākumā, kur tieši šos jauniešus ieteica viņu skolotājs, viens no programmas "Iespējamā misija" dalībniekiem Juris Zakrevskis. Atsaucoties jauniešu interesei un skolotāja ieteikumam, Valsts prezidents iepazīties ar savu un Valsts prezidenta kancelejas darbu uzaicināja Olaines 1.vidusskolas 10.b klases skolniekus Eduardu Lukšo, Tomu Taukuli, Zani Apšu, Janu Bjasņikovu, Alīnu Genrihu.

Tiekoties ar skolēniem, Valsts prezidents pastāstīja par prezidenta darba ikdienu, būtiskākajiem uzdevumiem un pienākumiem, kā arī apsprieda ar jauniešiem viņu paustās domas esejās, kuras viņi rakstījuši piesakoties iespējai tikties ar Valsts prezidentu. Jaunieši arī jautāja par Valsts prezidenta darba interesantākajiem pienākumiem. V. Zatlers atzīmēja, ka katra diena un katra tikšanās Valsts prezidenta darbā sniedz jaunas atziņas, tāpēc viņš augstu vērtē ikvienu no ikdienas pienākumiem.

Pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Olaines vidusskolas skolēni atzina, ka novērtē viņiem sniegto iespēju, Valsts prezidenta atsaucību un draudzīgo attieksmi. Viņiem paticis, ka ar V. Zatleru varējuši pārrunāt arī ikdienišķas lietas. Viesojoties Rīgas pilī Olaines vidusskolas skolēni piedalījās arī Valsts prezidenta konsultāciju reizē ar Latvijas Pirmās partijas/partijas "Latvijas ceļš" pārstāvjiem, Mali ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Brehima Kulibali un Čīles ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Hose Migela Krusa akreditācijas, Valsts prezidenta tikšanās reizē ar Sabiedrisko pakalpojumu komisijas vadītāju Valentīnu Andrējevu, iepazinās ar Valsts prezidenta kancelejas darbu un aplūkoja Rīgas pils zāles.

"Iespējamā misija" ir nacionāla mēroga korporatīvās sociālās atbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā. Programmas mērķis ir sekmēt izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Valsts prezidents ir projekta "Iespējamā misija" patrons

 

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: