Arhīvs

30.04.2012.

ZZ čempionāts

Apsveicam 8.a klasi un klases audzinātāju Ivetu Grigorjevu ar 4. vietas iegūšanu Zelta Zivtiņas čempionāta pusfinālā Jelgavā!


ZZ Čempionāta pusfinālā triumfē skolēni no Jelgavas, Olaines, Ķekavas, Rīgas un Jūrmalas

Piektajā šīgada ZZ Čempionāta pusfinālā, kas norisinājās Jelgavā, triumfēja skolēni no Jelgavas, Olaines, Ķekavas, Rīgas un Jūrmalas. Sacensībās piedalījās 1400 skolēnu un 65 klašu konkurencē uzvarēja 12 draudzīgākās komandas, kuras izcīnījušas iespēju sacensties ar citām klasēm 26. maijā Lielajā Finālā Rīgā.

Kopā ZZ Čempionāta pusfinālos piedalās aptuveni 20 000 skolēnu jeb 660 klases no visas Latvijas.
„Mēs esam pati vienotākā klase, un mums ir pati foršākā klases audzinātāja – tāpēc arī uzvarējām!” stāsta 10.-11.klašu grupas 1. vietas ieguvēju kapteinis Kaspars Lisovskis no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11. kom klases. „Šī bija ļoti lieliska diena, īpaši nobeigums. Tagad ir spēks gatavoties fināla sacensībām Rīgā. Mēs vingrosim katru dienu un mājās no fināla brauksim ar uzvarētāju balvu – ar riteņiem!”
Pirmās vietas ieguvēji Junioru līgā, Ķekavas vidusskolas 5.b klase, stāsta, ka ZZ Čempionāta uzdevumi bijuši aizraujoši: „Mēs uzvarējām tādēļ, ka vienmēr atbalstām viens otru. Tagad jāsāk gatavoties finālam – jātrenējas, lai nepieļautu kļūdas.”
„Visa šī diena ir bijusi tik interesanta un jautra. Sajūtas pēc uzvaras ir izcilas!” stāsta Gunārs Filoņenko no Jelgavas Valsts ģimnāzijas 8.a klases, kas ieguva uzvaru 6.-8. klašu grupā. „Gatavojoties finālam, mēs ceram labāk izplānot komandas darbu. Sasparosimies vēl vairāk!”

ZZ Čempionāta pusfināls Jelgavā

Junioru līgas (4.-5.klases) rezultāti
1. vieta – Ķekavas vidusskolas 5. B klase
2. vieta – Jelgavas 4. pamatskolas 5. D klase
3. vieta – Jelgavas 4. pamatskolas 4. B klase
4. vieta – Jelgavas 4.vidusskolas 5. B klase

6.-8. klašu grupas rezultāti
1. vieta – Jelgavas Valsts ģimnāzijas 8. A klase
2. vieta – Jelgavas 1. ģimnāzijas 8. A klase
3. vieta – Jūrmalas sākumskolas „Atvase” 6. klase
4. vieta – Olaines 1. vidusskolas 8. A klase

10.-11. klašu grupas rezultāti
1. vieta – Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11. KOM klase
2. vieta – Rīgas Angļu ģimnāzijas 10. B klase
3. vieta – Jelgavas Valsts ģimnāzijas 10. D klase
4. vieta – Jelgavas Valsts ģimnāzijas 11. M klase


Paralēli sacensībām norisinājās arī SMS Čempionāts, kurā skolēni varēja sacensties ātrrakstīšanā, izmantojot mobilos tālruņus. Jelgavā labākos rezultātus uzrādīja Katrīna Knaģe, Karolīna Jankovska un Aleksandrs Krūmiņš, kuri ar savu uzvaru ieguva ceļazīmi uz Lielo Finālu Rīgā, suvenīrus no Zelta Zivtiņas un mobilos telefonus Samsung Champ 2, kurus svinīgi pasniegs sacensību fināla laikā Rīgā. Kopumā SMS Čempionātā piedalījās 179 jaunieši.
Kā ierasts, arī šogad ZZ Čempionāts norisinās trīs posmos. Tām klasēm, kas pusfinālā nav iekļuvušas, ir vēl viena iespēja nonākt Lielajā Finālā – izpildot Online ZZ Čempionāta uzdevumu ZZ Čempionāta mājas lapā. Sešas labākās klases katrā vecuma grupā uzreiz varēs iekļūt sacensību noslēdzošajā kārtā.
ZZ Čempionāta 2012 pusfinālu tūre visā Latvijā:
10.aprīlis Dobele, Dobeles sporta centra halle, Tērvetes iela 10 (Zemgale)
12.aprīlis Ogre, Ogres novada sporta halle, Skolas iela 21 (Rīga un Rīgas reģions)
16.aprīlis Rīga, Arēna Rīga, Skanstes iela 21 (Rīga un Rīgas reģions)
18.aprīlis Daugavpils, Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1 (Latgale)
20.aprīlis Jelgava, Jelgavas sporta halle, Mātera iela 44a (Zemgale)
23.aprīlis Valmiera, Vidzemes Olimpiskais sporta centrs, Rīgas iela 91 (Vidzeme)
25.aprīlis Jēkabpils, Jēkabpils 3.vsk., Slimnīcas iela 5 (Latgale)
27.aprīlis Madona, Madonas sporta centrs, Gaujas iela 13 (Vidzeme)
30.aprīlis Ventspils, Olimpiskais centrs "Ventspils", Sporta iela 7/9 (Kurzeme)
3.maijs Kuldīga, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, Dzirnavu iela 13 (Kurzeme)
Lielais Fināls: 26. maijs Rīga, parks Esplanāde

Par ZZ Čempionātu 2012
ZZ Čempionātu organizē Zelta Zivtiņa un Jauniešu organizācija Avantis. To atbalsta Tele2, Izglītības un Zinātnes ministrija, Latvijas Skolu Sporta Federācija, Nike, Sportland, TREK, AXA, Samsung, Radio 101, Everest, Gutta, Ādažu Čipsi, Arēna „Rīga”, Ogres novada dome, Kuldīgas novada dome, Dobeles novada dome, Jelgavas novada dome, Daugavpils novada dome, Jēkabpils novada dome, Valmieras novada dome, Madonas novada dome, Ventspils novada dome un Ergo. Par sacensībām informē LNT, Inbox.lv, Sīrups, JCDecaux, portāls Sportacentrs.com, Latvijas lielākais izglītības portāls E-klase, portāls Draugiem.lv, European Hit Radio, laikraksts Diena un portāls Diena.lv.

Par Zelta Zivtiņu:
Zelta Zivtiņa (ZZ) ir pirmā priekšapmaksas mobilo sakaru karte Latvijā, kas jau 14 gadus klientiem nodrošina plašu augstākās kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumu klāstu Tele2 tīklā par izdevīgāko cenu. Zelta Zivtiņa ir stabils līderis mobilo sakaru priekšapmaksas karšu segmentā ar lielāko – aptuveni 700 000 – klientu tīklu. ZZ jau vairākus gadus pēc kārtas ir arī viens no mīlētākajiem telekomunikāciju zīmoliem Latvijā. ZZ vienmēr ir atbalstījusi Latvijas jauniešus un ieguldījusi viņu talantu attīstībā. Nozīmīgākie pēdējo gadu projekti ir vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles ZZ Čempionāts un ZZ Stipendijas jauniešiem. Plašāka informācija par ZZ pakalpojumiem pieejama mājaslapā www.zeltazivtina.lv un Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā.

Papildu informācijai:
Eva Mežīte
Zelta Zivtiņas sabiedrisko attiecību konsultante
T. 26326 981| E. eva@deepwhite.lv
Twitter.com/zeltazivtina
Facebook.com/zeltazivtina
Buzzpodium.lv/zeltazivtina
www.zeltazivtina.lv

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: