Arhīvs

1.02.2009.

Iespējamās misijas nedēļa

12.02. Iespējamās misijas nedēļas ietvaros skolā viesojas Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis un vada 10. b klasē ekonomikas stundu par tēmu "Tehnoloģijas maina pasauli".


Informācijas avots: http://www.iespejamamisija.lv/lv/akcija/kalendars/juris_gulbis/

"Juris Gulbis stundu veidoja kā sarunu ar skolēniem par to, ko ir iespējams darīt ar internetu jau šobrīd. Viņš rosināja jauniešus izmantot plašās iespējas, gan pašiem radot un ievietojot savu saturu globālajā tīmeklī, gan izmantojot komunikācijas tehnoloģijas savstarpējai saziņai. Viens no skolēniem pastāstīja, ka ar mammu dienas laikā sazinās caur Skype, lai nebūtu jāmaksā par mobilā telefona sarunām. Juris Gulbis smaidot atteica, ka viņam gan nav izdevies savu mammu iemācīt lietot Skype, piebilstot, ka tā jau laikam ir tā atšķirība starp pirmo un otro interneta paaudzi.
Stāstot par to, kā attīstījušās interneta piekļuves tehnoloģijas līdz šim, viņš rosināja skolēnus iztēloties, ko viņi vēlētos, lai tehnoloģijas dara nākotnē.

 Stunda notika Iespējamās misijas skolotāja Jura Zakrevska audzināmajā 10. b klasē. "Šajā stundā skolēniem bija ekskluzīva iespēja dzirdēt komunikāciju tehnoloģiju uzņēmuma attīstības gaitu un tendences no paša uzņēmuma iekšienes, vai precīzāk, no pašas uzņēmuma augšas. Cik bieži mēs varam uzdot sevis interesējošos jautājumus par ikdienā svarīgiem procesiem cilvēkiem, kas ir šo lietu veidotāji un iniciatori? Dzirdēt idejas un nākotnes vīzijas par tik strauji attīstošos jomu kā Informāciju tehnoloģijas?" Juris Zakrevskis raksta savā blogā.

Stundas beigās skolēni tika uzrunāti ar precīzu un skaistu novēlējumu: „Vienmēr dzīvojiet ar skatu nākotnē!”

No skolēnu atsauksmēm:

 

  • Man patika, ka Juris Gulbis bija tik atvērts un interesants. No stundas man patika informācija par bezvadu internetu un par Lattelecom nākotnes plāniem. Ceru, ka viss iecerētais izdosies!
  • Man vislabāk patika jūsu pārliecināta, mierīga, profesionāla un gudra cilvēka tēls.
  • Man patika uzzināt informāciju par internetu, jo daudz ko no stāstītā es nemaz iepriekš nezināju.
  • Man patika, ka bija jauka, atraisīta gaisotne. Uzzināju daudz jauna par bezvadu internetu.

 

Olaines 1.vidusskolas direktors Jāzeps Volāns par Juri Gulbi un stundu:

Interesants cilvēks. Atstāja patīkamu iespaidu. Sniedza ieskatu tehnoloģiju lietošanā un iespējās. Skolēni bija ieinteresēti un uzmanīgi klausītāji. "

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: