Panākumu universitāte

Panākumu Universitāte novembrī

Novembrī Panākumu universitātes organizētajā  pasākumā tika plānota gan lekcija "Es pasaulē un pasaule manī", gan viesošanās kādā no Latvijas uzņēmumiem.


Rīta pusē B/A Turība 10. un 11.klašu jauniešus uzrunāja personības izaugsmes trenere, TV raidījumu veidotāja Anna Lieckalniņa, kura iepazīstināja ar savu profesionālo darbību televīzijā, stāstīja par savu bērnību un skolas gadiem, kā arī ar prieku atbildēja uz jautājumiem par pieredzi profesijas izvēlē. Vidusskolēni uzteica A.Lieckalniņas  viedokli, ka katrs cilvēks ir kā cita pasaule un izteica par lektori savas domas-gudra, jautra, daudz sasniegusi, patīkami klausīties, spēj ieinteresēt.

Pēc pusdienām skolēnus īsā mini lekcijā uzrunāja šīs augstskolas absolvente, juriste Ieva Brante par tēmu „Mana valsts ir manas mājas”. Un tad devāmies uz Turības studentu organizēto meistarklasi- Rīgas Viļņu redakciju. Par žurnālista profesijas specifiku un prasībām stāstīja Tautas Veselības Avīzes galvenā redaktore Anda Leiškalne. Jauniešiem bija unikāla iespēja paviesoties Rīgas Viļņu valdes priekšsēdētājas Aijas Simsones kabinetā, iepazīt viņas ceļu uz sasniegumiem, saprast, ka žurnālistikā  ļoti svarīgs ir viedokļu līdzsvara princips.  Tikšanās noslēgumā sadarbībā ar fotogrāfu Roju Maizīti tikām pie kopbildes Rīgas Viļņu jaukajā interjerā. Paldies redakcijai par atsaucību!

9.decembrī ir izmaiņas aktivitāšu plānā! Dzirdēsim 3 kolorītas  personības - Rūtu Reiniku, Binniju Ārbergu un Kašeru (Kaspars Blūms Blūmanis). Seko jaunumiem www.panakumuuniversitate.lv !

Komerczinību skolotāja E.Kalnbērza