Panākumu universitāte

Panākumu Universitātes gada noslēgums

8.maijā Biznesa augstskolā „Turība” pulcējās Panākumu Universitātes dalībnieki, lai kopā aizvadītu pēdējos šī mācību gada pasākumus – konkursu un izlaidumu.


Ar lekciju uzstājās MĀRTIŅŠ ZVĪDRIŅŠ jeb mākoņskrējējs, kuram ir tikai 23 gadi, bet jau daudz varenu sasniegumu pūrā, tai skaitā gandrīz izdevies pievarēt Fudzi kalnu ultra-maratonu (161km). Viņš jauniešiem novēlēja-nekad nenoliec par savu mērķi kādu cilvēku!

Tāpat kā pirms gada, arī šoreiz vidusskolēniem bija iespēja piedalīties Biznesa augstskolas „Turība” organizētajā konkursā, pretendējot uz galveno balvu, kas ir studijas augstskolā vienu studiju gadu bez maksas - 2 labākajiem skolēniem. 10 jaunieši pretendēja uz 25% maksas atlaidi pirmajam studiju gadam. Konkursa-testa rezultāti ļauj Olaines 1. vidusskolai būt lepnai ar gudriem, vispusīgi izglītotiem jauniešiem, kuri spēja arī šogad būt laureātu vidū! Lūk rezultāti: GALVENO BALVU- mācības Biznesa augstskolā „Turība” pēc vidusskolas beigšanas vienu studiju gadu bez maksas jebkurā fakultātē  ieguva  VIKTORIJA JANSONE (10.kl.) no Olaines 1. vidusskolas un Oskars  Pavlovičs no Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas. 25% atlaidi studiju maksai ieguva četri Olaines 1. vidusskolas skolēni-ELĪNA RUDMANE, ALĪNA HUDICKA (abas-11.klase), EVITA KRISTIĀNA PUŠPURE, RENĀTS BARATINSKIS (abi-10.klase) un vēl 8 skolēni no Viļāniem, Lejasciema, Garkalnes un Kuldīgas. Ik mēnesi lekcijas Rīgā apmeklēja ap 400 skolēnu no visas Latvijas, testā piedalījās apmēram puse.

Panākumu Universitātes izlaidumā 28 mūsu skolas 11. un 12.klašu jaunieši saņēma oficiālas apliecības par profesionālās pilnveides izglītības ieguvi un 23 skolēni no 10. klases saņēma Panākumu Universitātes apliecinājumu par apgūtu programmas pirmo gadu.

Par pozitīvu gaisotni rūpējās pasākuma vadītājs Valters Frīdenbergs. Biznesa augstskolas „Turība” konkursa uzvarētājiem balvas pasniedza augstskolas rektors Aldis Baumanis. Uz tikšanos septembrī!

Komerczinību skolotāja E.Kalnbērza
 

Video