Pasākumi

25.10.2010.

Rudens karaļi

No 18. - 20. oktobrim skolā bija rudens svētki


Sākumskolā no 18. -20. oktobrim notika „Rudens svētki” – kas ietvēra arī izstādi „Rudentiņš bagāts vīrs”. Jau 18.oktobrī, agri no rīta, sākumskolas gaiteņos bija manāma liela rosība, izstādē parādījās dažnedažādi veidojumi no dārzeņiem. Tos veidoja sākumskolas skolēni sadarbībā ar vecākiem.

Skolēni izveidoja dažādus priekšmetus, zvērus un kompozīcijas no rudens veltēm.

Visvairāk skolēni gaidīja 20. oktobri, jo mēs, Rudens karaļi, paši skaistākie un bagātākie no visiem karaļiem, bijām ielūguši savā galmā uz balli visus prinčus un princeses, lai ievēlētu šī gada skaistāko Rudens princesi un Rudens princi no katras karaļvalsts.

Karaļu galmā ieradās tuvi un tāli viesi – no dažādām karaļvalstīm. Karaļvalstis sevi parādīja visā savā krāšņumā. Neaizmirstamas bija prezentācijas par augļu un dārzeņu cildenākajām īpašībām. Skolēniem bija iespēja noskatīties 4. klašu skolēnu skeču „Notikums sīpolu karaļvalstī”, kurā uzzināja kā cīnīties pret baciļiem. Visgrūtākais darbs bija mūsu neatkārtojamai žūrijai, kurai ilgi un grūti nācās izvēlēties „Rudens princi” un „Rudens princesi”, bet šī titula īpašnieki tomēr tika atrasti.

sākumskolas skolotāja Sarmīte Zukule

 

 

Pievienot komentāru

Jūsu vārds:
Komentārs:
  This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Attēlā redzamais kods: