Skolēnu sasniegumi mācību priekšmetos



2018./2019.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Vairis Stramkalis12.P1.Brigita EltermaneEkonomika
Kārlis Eiduks12.P3.Brigita EltermaneEkonomika
      
Kārlis Eiduks12.V1.Brigita EltermaneEkonomika
Alise Melne12.V3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Elīna Bērziņa9.V3.Lelda BalodeBioloģija
Elīna Bērziņa9.VALelda BalodePazīsti savu organismu
Daniels Privka7.VLaureātsAivis ErnstsonsLIDICE
Emīls Lizdiņš7.VLaureātsAivis ErnstsonsLIDICE
Santa Kristiāna Zeltiņa10.VLaureātsJānis TkačuksLIDICE
Toms Rodze7.VLaureātsAivis ErnstsonsLIDICE
      
Alise Melne12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Alise Melne12.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Eleonora Krupnova4.N1.Valentīna IvaņickaKrievu valodas konkurss
Elīna Bērziņa9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Elza Valdmane11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Kalvis Apinis2.N1.Aija ZīleLatviešu valoda
Karīna Aleksejeva6.N1.Dace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Kārlis Eiduks12.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Ksenija Vasiļjeva11.N1.Ilona IvanovaMatemātika
Lauma Apine4.N1.Tonija JumtiņaLatviešu valoda
Agnese Rituma12.N1.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konkurss
Kārlis Eiduks12.N1.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konkurss
Lauma Vuškāne7.N1.pak.Anda StrodeSkatuves runas konkurss
Liene Lasmane4.N1.pak.Skaidra MedneSkatuves runas konkurss
Valdemārs Plūme3.N1.pak.Vineta KušķeSkatuves runas konkurss
Alise Melne12.N2.Inga LaipnieceLatviešu valoda
Ansis Gabrāns8.N2.Lillija ZujevaAngļu valoda
Darja Grigorjeva9.N2.Jānis TkačuksVizuālās mākslas konkurss „Interpretācija”
Elizabete Sulamite Matisone11.N2.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Elīna Bērziņa9.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Katrīna Krūmiņa2.N2.Aija ZīleMatemātika
Katrīna Zvaigzne8.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Ksenija Vasiļjeva11.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Nikola Kellija1.N2.Silvija SilāreMatemātika
Nikola Preijere5.N2.Lillija ZujevaCan I do it
Vladislavs Temirjovs12.N2.Lelda BalodeBioloģija
Agnese Miķelsone12.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Aleks Moisejevs3.N3.Rihards EisulisCan I do it
Edgars Ivanovs5.N3.Arturs TeihmanisMatemātika
Elīna Bērziņa9.N3.Anda StrodeLatviešu valoda un literatūra
Elza Dukure3.N3.Rihards EisulisCan I do it
Elza Zellāne2.N3.Aija ZīleVizuālā māksla
Evelīna Šplīta9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Justīne Elza Grāvere5.N3.Evija LiepkalneLatviešu valoda
Liene Lasmane4.N3.Ilze GaileCan I do it
Liene Lasmane4.N3.Skaidra MedneLatviešu valoda
Megija Vanaga5.N3.Dace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Roberts Miķelsons9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Roberts Miķelsons9.N3.Mārtiņš ZeldersĶīmija
Rolands Gailīts12.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Sintija Rodze11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Valērija Zaharenko5.N3.Jānis TkačuksVizuālā māksla
Viktorija Anna Mazure10.N3.Lelda BalodeBioloģija
Vladislavs Jerins12.N3.Iveta ZalpētereInformātika
Vladislavs Jerins12.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Vladislavs Temirjovs12.N3.Ina DominaFizika
Vladislavs Temirjovs12.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Andis Dzērve10.NAIna DominaFizika
Daniels Veinbergs9.NALelda BalodeBioloģija
Elza Valdmane11.NABrigita EltermaneEkonomika
Evelīna Šplīta9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Greta Vilāne11.NABrigita EltermaneEkonomika
Kalvis Apinis2.NAAija ZīleMatemātika
Keita Šmite2.NAAija ZīleMatemātika
Lauma Apine4.NATonija JumtiņaMatemātika
Roberts Miķelsons9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Santa Kristiāna Zeltiņa10.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Santa Kristiāna Zeltiņa10.NAJānis TkačuksVizuālās mākslas konkurss „Interpretācija”
Sintija Rodze11.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Vladislavs Temirjovs12.NAMārtiņš ZeldersĶīmija
      
Betija Griķe11.Reģ.3.pak.Liene DreimaneZPD


2017./2018.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Vairis Stramkalis12.V1.Brigita EltermaneEkonomika
Kārlis Eiduks11.V3.Brigita EltermaneEkonomika
Vairis Stramkalis12.V3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Alfrēds Auziņš7.VLaureātsAivis ErnstsonsLIDICE
Santa Kristiāna Zeltiņa9.VLaureātsJānis TkačuksLIDICE
      
Alise Melne11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Alise Melne11.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Artis Segrums12.N1.Ina DominaFizika
Elza Valdmane10.N1.Lelda BalodeBioloģija
Kārlis Eiduks11.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Nikola Preijere4.N1.Skaidra MedneCan I do it
Temirjovs Vladislavs11.N1.Ina DominaFizika
Vairis Stramkalis12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis12.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Vairis Stramkalis12.N1.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Vladislavs Temirjovs11.N1.Ilona IvanovaMatemātika
Agnese Miķelsone11.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Alise Meleša4.N2.Aina Vētra- ZemtureVizuālā māksla
Alise Melne11.N2.Inga LaipnieceLatviešu valoda un literatūra
Anna Viktorija Mazure9.N2.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Artis Segrums 12.N2.Brigita EltermaneEkonomika
Dagmāra Lasmane9.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Elizabete Bartkeviča4.N2.Ilze GaileCan I do it
Elīna Bērziņa8.N2.Anda StrodeLatviešu valoda un literatūra
Katrīna Krūmiņa1.N2.Aija ZīleMatemātika
Katrīne Buķe11.N2.Inna TiščenkoKrievu valoda
Keita Šmita1.N2.Aija ZīleLatviešu valoda
Krista Viola Vanaga11.N2.Brigita EltermaneEkonomika
Liene Lasmane3.N2.Ilze GaileCan I do it
Sindija Šmite12.N2.Lelda BalodeBioloģija
Vladislavs Jerins11.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Aiga Gansone1.N3.Aija ZīleMatemātika
Brahmanis Artūrs11.N3.Ina DominaFizika
Elmārs Ģēģers8.N3.Silvija GarozaMatemātika
Ernests Kazakevičs6.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Kalvis Apinis1.N3.Aija ZīleLatviešu valoda
Ksenija Vasiļjeva10.N3.Lelda BalodeBioloģija
Ksenija Vasiļjeva10.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Lauma Apine3.N3.Tonija JumtiņaLatviešu valoda
Linda Megija Švekle9.N3.Līga GulbeLatviešu valoda un literatūra
Rolands Gailīts11.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Vairis Stramkalis12.N3.Iveta ZalpētereInformātika
Valdis Lapo12.N3.Liene DreimaneVēsture
Vladislavs Jerins11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Vladislavs Jerins11.N3.Brigita EltermaneEkonomika
Anna Viktorija Mazure9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Artis Segrums12.NAIlona IvanovaMatemātika
Artūrs Slikšāns12.NALelda BalodeBioloģija
Dāvis Bergs3.NAEvelīna StepiņaMatemātika
Edvīns Judins12.NALelda BalodeBioloģija
Eleonora Krupnova3.NAKrievu valoda
Eleonora Krupnova3.NAValentīna IvaņickaMatemātika
Karīna Aleksejeva5.NADace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Katrīna Konošonoka2.NAIngrīda BalodeMatemātika
Kristīne Rancāne 9.NALelda BalodeBioloģija
Lauma Apine3.NATonija JumtiņaMatemātika
Nika Valērija Vēvere11.NABrigita EltermaneEkonomika
Nika Valērija Vēvere11.NAIlona IvanovaMatemātika
Ritvars Gailītis11.NABrigita EltermaneEkonomika
Santa Zeltiņa9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Sindija Šmite12.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Sintija Rodze10.NALelda BalodeBioloģija
Veronika Jakuševa3.NAValentīna IvaņickaVizuālā māksla
Vladislavs Temirjovs11.NALelda BalodeBioloģija
Vladislavs Temirjovs11.NABrigita EltermaneEkonomika
Vladislavs Temirjovs11.NAKristīne StafeckaĶīmija
Zanda Līva Locika3.NASkaidra MedneLatviešu valoda


2016./2017.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Vairis Stramkalis11.V2.pak.Brigita EltermaneEkonomika
Alise Melne10.V3.pak.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis11.V3.pak.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Darja Grigorjeva7.VLaureātsJānis TkačuksLIDICE
Valērija Zaharenko3.VLaureātsSilvija SilāreLIDICE
      
Alfrēds Auziņš6.N1.Aivis ErnstsonsMājturība un tehnoloģijas
Alise Melne10.N1.Lelda BalodeBioloģija
Alise Melne10.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Artis Segrums11.N1.Ina DominaFizika
Artūrs Brahmanis10.N1.Ina DominaFizika
Dagmāra Lasmane8.N1.Inese ZāleAngļu valoda
Elizabete Bartkeviča0.N1.Ilze GaileCan I do it
Karīna Aleksejeva4.N1.Antra ŽurovskaVizuālā māksla
Ksenija Vasiļjeva9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Nikola Preijere0.N1.Skaidra MedneCan I do it
Sindija Šmite11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis11.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Vairis Stramkalis11.N1.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Vairis Stramkalis11.N1.Inga LaipnieceLatviešu valoda un literatūra
Vladislavs Temirjovs10.N1.Ilona IvanovaMatemātika
Ralfs Mednis8.N1.pak.Ina VelbergaSkatuves runas konkurss
Agnese Rituma10.N2.Jānis TkačuksVizuālās mākslas konkurss "Burts, Iniciālis, Exlibris"
Artis Segrums11.N2.Brigita EltermaneEkonomika
Eleonora Krupnova2.N2.Valentīna IvaņickaKrievu valoda
Evita Kristiāna Pušpure12.N2.Lelda BalodeBioloģija
Ksenija Vasiļjeva9.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Lauma Apine2.N2.Tonija JumtiņaMatemātika
Linda Borbale9.N2.Lelda BalodeBioloģija
Valdis Lapo 11.N2.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Vladislavs Jerins10.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Vladislavs Temirjovs10.N2.Lelda BalodeBioloģija
Annija Miezīte1.N2.pak.Inga SeļukaSkatuves runas konkurss
Artūrs Banga6.N2.pak.Valdis LustiksSkatuves runas konkurss
Beāte Balode 11.N2.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konkurss
Diāna Lote Valdberga2.N2.pak.Skaidra MedneSkatuves runas konkurss
Paula Meike3.N2.pak.Aina Vētra-ZemtureSkatuves runas konkurss
Adrians Broks3.N3.Sandra TeileMatemātika
Agnese Miķelsone10.N3.Lelda BalodeBioloģija
Elīna Bērziņa7.N3.Dace MiezeMājturība
Evita Kristiāna Pušpure12.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Katrīna Zvaigzne6.N3.Sandra VilsoneMatemātika
Linda Megija Švekle8.N3.Līga GulbeLatviešu valoda un literatūra
Sintija Rodze9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Valērija Zaharenko3.N3.Silvija SilāreVizuālā māksla
Renārs Kozlovskis 1.N3.pak.Tatjana BardovaSkatuves runas konkurss
Andris Caunītis3.NALaila Strausa-KrūmiņaVizuālā māksla
Anna Viktorija Mazure8.NAIna VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Elisa Lindberga4.NANatālija ŅilovaCan I do it
Ēriks Edvards Zommers9.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Ēriks Edvards Zommers9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Kārlis Eiduks10.NAInese ZāleAngļu valoda
Ksenija Vasiļjeva9.NAIna DominaFizika
Lauris Meļņikovs9.NABrigita ZuteĢeogrāfija
Linda Borbale9.NAKatrīna NikolajevaVēsture
Lība Santa Zīlīte8.NAInese ZāleAngļu valoda
Vairis Stramkalis11.NAIna DominaFizika
Vairis Stramkalis12.NAIveta ZalpētereInformātika
Vladislavs Jerins 10.NALelda BalodeBioloģija
Vladislavs Temirjovs10.NAIna DominaFizika
Vladislavs Temirjovs10.NAJeļena DelegāneĶīmija
Vladislavs Temirjovs10.NALelda BalodePazīsti savu organismu


2015./2016.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Alise Melne9.V2.Inga LaipnieceLatviešu valoda
Vladislavs Temirjovs9.VALelda BalodePazīsti savu organismu
      
Alise Melne9.N1.Inga LaipnieceLatviešu valoda
Alīna Hudicka12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Alīna Hudicka12.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Artūrs Banga5.N1.Valdis LustiksSkatuves runas konkurss
Evita Kristiāna Pušpure11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Kate Jansone12.N1.Valdis LustiksSkatuves runas konkurss
Vairis Stramkalis10.N1.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis10.N1.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Vladislavs Temirjovs9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Vladislavs Temirjovs9.N1.Viktorija KagaineĶīmija
Vladislavs Temirjovs9.N1.Kārlis ZalpētersMatemātika
Agnese Miķelsone9.N2.Lelda BalodeBioloģija
Agnese Miķelsone9.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Artis Segrums10.N2.Ina DominaFizika
Artūrs Stafanovičs12.N2.Lelda BalodeBioloģija
Dagmāra Lasmane7.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Elizabete Matisone8.N2.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Elmārs Ģēģers6.N2.Evelīna StepiņaMatemātika
Katrīna Zvaigzne5.N2.Lidija DāmeMatemātika
Kārlis Eiduks9.N2.Valdis LustiksLatviešu valoda
Roberts Miķelsons6.N2.Aivis ErnstsonsMājturība un tehnoloģijas
Valters Ribickis6.N2.Ruta LičāginaMatemātika
Anete Vanaga4.N3.Vera Kokareviča-Gerķe“Tik vai cik”
Antons Čubans6.N3.Iveta Svarinska“Can I do it”
Artūrs Slikšāns10.N3.Lillija ZujevaAngļu valoda
Dita Sisene12.N3.Valdis LustiksLatviešu val. un lit.
Elisa Lindberga3.N3.Ilze Orste“Can I do it”
Ernests Kazakevičs4.N3.Vera Kokareviča-Gerķe“Tik vai cik”
Evita Kristiāna Pušpure11.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Kristiāna Kristija Bergmane4.N3.Guna GasparovičaKombinētā olimpiāde
Tomass Sigats4.N3.Vera Kokareviča-Gerķe“Tik vai cik”
Vairis Stramkalis10.N3.Ina DominaFizika
Valdis Lapo10.N3.Lelda BalodeBioloģija
Vladislavs Jerins9.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Vladislavs Temirjovs9.N3.Ina DominaFizika
Vladislavs Temirjovs9.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Agnese Rituma9.NALelda BalodeBioloģija
Aleksandra Aleksejeva9.NAIna DominaFizika
Alisa Vinogradova10.NAIlona IvanovaMatemātika
Annija Skudra10.NALelda BalodeBioloģija
Artūrs Brahmanis9.NAViktorija KagaineĶīmija
Artūrs Brahmanis9.NAIlona IvanovaMatemātika
Artūrs Dinsmons7.NABrigita ZuteĢeogrāfija
Dana Nikola Ņikitina10.NAInna TiščenkoKrievu valoda
Darja Grigorjeva6.NAIveta ZalpētereInformātika
Edvīns Judins10.NALelda BalodeBioloģija
Eva Kleinhofa6.NADace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Evita Kristiāna Pušpure11.NABrigita EltermaneĢeogrāfija
Raitis Ivanovs12.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Sandra Mihailova9.NAJānis TkačuksVizuālā māksla
Sindija Šmite10.NALelda BalodeBioloģija
Sintija Rodze8.NAIveta SvarinskaAngļu valoda
Vairis Stramkalis10.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Vladislavs Jerins9.NALelda BalodeBioloģija
Valērija Zaharenko2.NLaureātsSilvija Silāre“Lidice 2016”
      
Kate Jansone12.Zemgale1.Valdis LustiksSkatuves runas konkurss


2014./2015.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Ernests Tomass Auziņš9.V2.Lelda BalodeBioloģija
Anželika Sadova12.V2.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konkursā
Alise Melne8.VAInga LaipnieceLatviešu val. un lit.
Ernests Tomass Auziņš9.VALelda BalodePazīsti savu organismu
Līna Orste12.VALelda BalodePazīsti savu organismu
      
Alise Melne8.N1.Inga LaipnieceLatviešu val. un lit.
Dana Matuzone7.N1.Inna TiščenkoSkatuves runas konk. krievu val.
Elizabete Fedčenko6.N1.Dace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Evita Kristiāna Pušpure10.N1.Lelda BalodeBioloģija
Kaspars Lapa11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Kārlis Eiduks8.N1.Kārlis ZalpētersMatemātika
Lauma Luckāne12.N1.Ina DominaFizika
Laura Rozentāle7.N1.Alisa BorovikovaSkatuves runas konkurss krievu val.
Līna Orste 12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Līna Orste 12.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Reičela Pētersone11.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Anželika Sadova12.N1.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konk.
Ernests Tomass Auziņš9.N1.vietaLelda BalodeBioloģija
Ernests Tomass Auziņš9.N1.vietaViktorija KagaineĶīmija
Alīna Hudicka11.N2.Lelda BalodeBioloģija
Anastasija Kudrjavceva4.N2.Evelīna StepiņaMatemātika
Elīna Meļņikova12.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Ernests Tomass Auziņš9.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Gusts Vabalis6.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Kārlis Eiduks8.N2.Valdis LustiksLatviešu valoda un literatūra
Kristiāna Kristija Bergmane3.N2.Guna GasparovičaLatviešu valoda un literatūra
Līva Janauska12.N2.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Līva Janauska12.N2.Ilze LementujevaVēsture
Santa Šmite11.N2.Mārīte BrokaVācu valoda
Vairis Stramkalis9.N2.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis9.N2.Evija RudzājaVēsture
Vladislavs Temirjovs8.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Adrians Melkers1.N2.pak.Silvija SilāreSkatuves runas konkurss
Agate Gražule2.N2.pak.Aija ZīleSkatuves runas konkurss
Artūrs Banga4.N2.pak.Veronika MūrnieceSkatuves runas konkurss
Kristiāna Kristija Bergmane3.N2.pak.Antra ŽurovskaSkatuves runas konkurss
Alīna Hudicka11.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Anete Luīze Locika5.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Antons Čubans5.N3.Iveta SvarinskaCan I do it
Artūrs Pumpurs9.N3.Evija RudzājaVēsture
Dagmāra Lasmane6.N3.Kārlis ZalpētersMatemātika
Dita Sisene11.N3.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Elmārs Ģēģers5.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Elza Valdmane7.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Estere Sevastjanova3.N3.Ilze OrsteCan I do it
Evita Kristiāna Pušpure10.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Ieva Velberga8.N3.Mārīte BrokaVācu valoda
Līna Orste 12.N3.Ina VelbergaLatviešu val. un literatūra
Olga Trusle7.N3.Alisa BorovikovaSkatuves runas konk. krievu val.
Raitis Ivanovs11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis9.N3.Ina DominaFizika
Vairis Stramkalis9.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Valdis Lapo9.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Alfrēds Auziņš4.N3.pak.Inga PušmucāneTik vai cik
Alvis Valaškēvics4.N3.pak.Evelīna StepiņaTik vai cik
Anastasija Kudrjavceva5.N3.pak.Evelīna StepiņaTik vai cik
Ramona Ratsepa9.N3.pak.Inga LaipnieceSkatuves runas konkurss
Šarlote Bidiņa4.N3.pak.Tonija JumtiņaTik vai cik
Alīna Hudicka11.NABrigita EltermaneĢeogrāfija
Annija Dūka7.NABrigita EltermaneĢeogrāfija
Artūrs Latkovskis5.NALidija DāmeMatemātika
Edvīns Judins9.NALelda BalodeBioloģija
Elīna Bērziņa5.NADace MiezeMājturība un tehnoloģijas
Elīna Meļņikova12.NALelda BalodeBioloģija
Ernests Tomass Auziņš9.NAInga LaipnieceLatviešu val. un literatūra
Ernests Tomass Auziņš9.NALidija DāmeMatemātika
Katrīna Marta Locika3.NAElīna KirilovaMatemātika
Katrīna Zvaigne4.NAInga PušmucāneLatviešu val. un literatūra
Katrīna Zvaigne4.NAInga PušmucāneTik vai cik
Lauma Luckāne12.NALelda BalodeBioloģija
Lauma Luckāne12.NAIlona IvanovaMatemātika
Lauma Luckāne12.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Lauma Vuškāne3.NAVineta KušķeLatviešu valoda
Mārtiņš Grundmanis6.NAIlona IvanovaMatemātika
Nikola Gurjanova4.NASkaidra MedneCan I do it
Paula Meike1.NAAina Vētra ZemtureLatviešu valoda
Paulis Kļaviņš1.NASandra TeileLatviešu valoda
Ramona Ratsepa9.NABrigita ZuteĢeogrāfija
Santa Sproģe11.NAJānis TkačuksVizuālā māksla
Tomass Strods8.NAMārīte BrokaVācu valoda
Valters Ribickis5.NARuta LičāginaMatemātika
Veronika Šteņa12.NALelda BalodeBioloģija


2013./2014.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Alīna Žezlova9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Artūrs Slikšāns8.N1.Lilija ZujevaAngļu valoda
Elīna Meļņikova11.N1.Brigita EltermaneEkonomika
Kārlis Eiduks7.N1.Kārlis ZalpētersMatemātika
Lauma Luckāne11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Liliāna Kanošķe12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Līna Orste11.N1.Ina DominaFizika
Līna Orste11.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Patrīcija Degle4.N1.Silvija SilāreVizuālā māksla
Sabīne Vonoga8.N1.Inna TiščenkoKrievu valoda
Signe Mediņa4.N1.Silvija SilāreVizuālā māksla
Viktorija Mjasņikova9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Viktorija Mjasņikova9.N1.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Anna Romanova12.N2.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Anželika Sadova11.N2.Inna TiščenkoSkatuves runas konkurss krievu valodā
Artūrs Banga3.N2.Veronika MūrnieceSkatuves runas konkurss
Artūrs Pumpurs8.N2.Brigita ZuteĢeogrāfija (komanda)
Beāte Ija Bērziņa2.N2.Inga SeļukaLatviešu valoda
Elīna Meļņikova11.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Ernests Tomass Auziņš8.N2.Mārīte BrokaVācu valoda
Evita Kristiāna Pušpure9.N2.Brigita ZuteĢeogrāfija (komanda)
Iveta Romanova12.N2.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Iveta Romanova12.N2.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Krista Viola Vanaga7.N2.Brigita ZuteĢeogrāfija (komanda)
Krista Viola Vanaga7.N2.Dace MiezeMājturības konkurss "Pavasaris"
Lauma Luckāne11.N2.Ina DominaFizika
Lauma Luckāne11.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Leila Tervide2.N2.Silvija SilāreVizuālā māksla
Līna Orste11.N2.Lelda BalodeBioloģija
Poļina Bulatņikova6.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Raitis Ivanovs11.N2.Lelda BalodeBioloģija
Vairis Stramkalis8.N2.Lilija ZujevaAngļu valoda
Vairis Stramkalis8.N2.Brigita ZuteĢeogrāfija (komanda)
Vladislavs Jerins7.N2.Brigita ZuteĢeogrāfija (komanda)
Agnese Rituma7.N3.Jānis TkačuksVizuālā māksla
Alīna Hudicka11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Anna Romanova12.N3.Silvija GarozaMatemātika
Dagmāra Lasmane5.N3.Kārlis ZalpētersMatemātika
Edvīns Judins8.N3.Mārīte BrokaVācu valoda
Elizabete Fedčenko5.N3.Inese ZāleCan I do it?
Evita Kristiāna Pušpure9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Jānis Leja11.N3.Mārīte BrokaVācu valoda
Katrīna Zvaigzne3.N3.Inga PušmucāneLatviešu valoda
Kristiāna Kristija Bergmane2.N3.Guna GasparovičaLatviešu valoda
Lauma Luckāne11.N3.Lelda BalodePazīsti savu organismu
Līga Geiba8.N3.Inna TiščenkoKrievu valoda
Līva Janauska11.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Nikola Gurjanova3.N3.Skaidra MedneCan I do it?
Nikola Gurjanova3.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Sabīne Fukse11.N3.Brigita EltermaneEkonomika
Samanta Reinika7.N3.Jānis TkačuksVizuālā māksla
Veronika Šteņa11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Daniels Veinbergs4.N3.k.laur.Aina Vētra-ZemtureMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Valters Ribickis4.N3.k.laur.Silvija SilāreMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Aleksandrs Geržatovičš12.NAInna TiščenkoSkatuves runas konkurss krievu valodā
Alīna Hudicka11.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Alīna Žezlova9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Andis Dzērve5.NALidija DāmeMatemātika
Anete Bernāne3.NASkaidra MedneCan I do it?
Anete Luīze Locika4.NAIlze OrsteCan I do it?
Anete Luīze Locika4.NAAija BebreLatviešu valoda
Arturs Brahmanis7.NAIlona IvanovaMatemātika
Dāvis Vuškāns12.NAIna DominaFizika
Dāvis Vuškāns12.NAIveta GrigorjevaInformātika
Elza Balode9.NALelda BalodeBioloģija
Evelīna Anita Dūdiņa3.NATonija JumtiņaLatviešu valoda
Evita Kristiāna Pušpure9.NALelda BalodePazīsti savu organismu
Iveta Romanova12.NALelda BalodeBioloģija
Karīna Statuta9.NAIlze DobeleVēsture
Katrīna Bartkeviča4.NAAija BebreLatviešu valoda
Katrīna Zvaigzne3.NAInga PušmucāneMatemātika
Krista Viola Vanaga7.NABrigita ZuteĢeogrāfija
Lauma Vuškāne2.NAInga SeļukaLatviešu valoda
Lauma Vuškāne2.NAVineta KušķeMatemātika
Līna Orste11.NAIlona IvanovaMatemātika
Lote Loreta Lūse6.NAInese ZāleCan I do it?
Luīze Lāce6.NAIlona IvanovaMatemātika
Sintija Žedane10.NALelda BalodeBioloģija
Sofija Andresone4.NASilvija SilāreMatemātika
Tīna Vilāne4.NAAina Vētra-ZemtureVizuālā māksla


2012./2013.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Aleksandra Aleksejeva6.N1.Silvija GarozaMatemātika
Beatrise Konošonoka9.N1.Līga GulbeLatviešu val. un lit.
Elīza Brikmane10.N1.Ina VelbergaLatviešu val. un lit.
Evelīna Anita Dūdiņa2.N1.Tonija JumtiņaLatviešu valoda
Megija Pētersone11.N1.Viktorija KagaineĶīmija
Alla Dimitrijeva12.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Alvis Alens Valaškevics2.N2.Ilze OrsteMatemātika
Dagmāra Lasmane4.N2.Aija BebreMatemātika
Elīza Brikmane12.N2.Inese BračuleAngļu valoda
Elīza Brikmane12.N2.Lelda BalodeBioloģija
Endija Rozenbauma4.N2.Antra ŽurovskaLatviešu valoda
Inta Konošonoka12.N2.Inna TiščenkoKrievu valoda
Kārlis Edgars Rieksts12.N2.Sanita ŠeflereMūzika
Kārlis Eiduks6.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Lauma Luckāne10.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Līna Orste10.N2.Ina VelbergaLatviešu val. un lit.
Līna Orste10.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Līna Orste10.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Veronika Šteņa10.N2.Viktorija KagaineĶīmija
Aleksandra Denafa6.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Aleksandra Denafa6.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Anete Luīze Locika3.N3.Sandra TeileLatviešu valoda
Elizabete Fedčenko4.N3.Aija BebreMatemātika
Elza Valdmane5.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Elza Valdmane5.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Ernests Tomass Auziņš7.N3.Lidija JanuševaMatemātika
Evita Kristiāna Pušpure8.N3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Ivo Pēcis2.N3.Ilze OrsteMatemātika
Katrīna Bartkeviča3.N3.Sandra TeileLatviešu valoda
Līna Orste10.N3.Lelda BalodeBioloģija
Oskars Jeske1.N3.Inna TiščenkoKrievu valoda
Oto Renārs Lūsis8.N3.Inese BračuleAngļu valoda
Paula Čirkste12.N3.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Alīna Brinkeviča3.NATatjana BardonaMatemātika
Alīna Hudicka9.NALelda BalodeBioloģija
Darja Grigorjeva3.NASandra TeileLatviešu valoda
Elizabete Fedčenko4.NABaiba MuižnieceLatviešu valoda
Evita Kristiāna Pušpure8.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Inita Veļikodnaja8.NABrigita EltermaneĢeogrāfija
Inta Konošonoka12.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Katrīna Zvaigzne2.NAInga PušmucāneLatviešu valoda
Maksims Aleksejevs3.NASilvija SilāreMatemātika
Poļina Bulatņikova5.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Poļina Bulātņikova5.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Valters Ribickis3.NASilvija SilāreMatemātika
Veronika Šteņa10.NALelda BalodeBioloģija
Vladislavs Temirjovs6.NAKārlis ZalpētersMatemātika


2010./2011.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Inga Seile9.VALelda BalodeBioloģija
      
Brigita Medne11.N1.Lelda BalodeBioloģija
Inga Seile9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Niks Mastiņš6.N1.Jolanta MeijereRunas konkurss
Poļina Bulatņikova3.N1.Guna GasparovičaMatemātika
Aleksandra Panova11.N2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Brigita Medne11.N2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Brigita Medne11.N2.Viktorija KagaineĶīmija
Brigita Medne11.N2.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Daniela Reihenbaha8.N2.Mārīte BrokaVācu valoda
Greta Vilāne3.N2.Evelīna StepiņaMatemātika
Inga Seile9.N2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Mārtiņš Grundmanis2.N2.Aija BankaMatemātika
Ričards Pētersons8.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Brigita Medne11.N3.Brigita EltermaneBiznesa ekonomiskie pamati
Brigita Medne11.N3.Silvija GarozaMatemātika
Dāvis Paulis Jansons5.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Ieva Juhņeviča11.N3.Lelda BalodeBioloģija
Ieva Pommere11.N3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Inga Seile9.N3.Viktorija KagaineĶīmija
Lauma Luckāne8.N3.Ilona IvanovaMatemātika
Lauma Luckāne8.N3.Mārīte BrokaVācu valoda
Liliāna Konošķe9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Aleksandra Panova11.NALelda BalodeBioloģija
Anna Čmiļa12.NALelda BalodeBioloģija
Evita Kristiāna Pušpure6.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Inta Konošonoka10.NAViktorija KagaineĶīmija
Inta Konošonoka10.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Kristīna Kļimoviča12.NAIna VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Līva Janauska8.NAIlona IvanovaMatemātika
Otīlija Bidiņa5.NAEvelīna StepiņaMatemātika
Vladislavs Goroško9.NASilvija GarozaMatemātika


2009./2010.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Guna Sakaine12.VALelda BalodeBioloģija
      
Elīza Brikmane9.N1.Lelda BalodeBioloģija
Elvis Čops9.N1.Ina DominaFizika
Guna Sakaine12.N1.Lelda BalodeBioloģija
Guna Sakaine12.N1.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Liene Miltiņa12.N1.Ilona IvanovaMatemātika
Veronika Jakupceviča11.N1.Rudīte BabraKultoroloģija
Alise Bērziņa5.N2.Evelīna StepiņaMatemātika
Anastasija Orehova11.N2.Rudīte BabraKultoroloģija
Andris Krūmiņš12.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Brigita Medne10.N2.Juris ZakrevskisĶīmija
Brigita Medne10.N2.Silvija GarozaMatemātika
Elvis Čops9.N2.Juris ZakrevskisĶīmija
Evita Pušpure5.N2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Jana Mjasņikova11.N2.Juris ZakrevskisĶīmija
Liene Miltiņa12.N2.Bruno BahsVizuālā māksla
Maira Romanoviča5.N2.Bruno BahsVizuālā māksla
Ričards Pētersons7.N2.Ilona IvanovaMatemātika
Anna Balode12.N3.Lelda BalodeBioloģija
Anna Balode12.N3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Artūrs Hodaņonoks9.N3.Lelda BalodeBioloģija
Artūrs Hodaņonoks9.N3.Juris ZakrevskisĶīmija
Guna Sakaine12.N3.Inga Vecuma-VecoĶīmija
Liene Miltiņa12.N3.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Mikus Luckāns5.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Regīna Borovska10.N3.Bruno BahsVizuālā māksla
Rūdolfs Deinats5.N3.Evelīna StepiņaMatemātika
Zane Odzeleviča11.N3.Juris ZakrevskisĶīmija
Aleksandra Panova10.NALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Alla Dmitrijeva9.NAKārlis ZalpētersMatemātika
Anastasija Orehova12.NAVelta SuhockaVēsture
Anna Čmiļa11.NALelda BalodeBioloģija
Artūrs Hodaņonoks9.NALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Brigita Medne10.NALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Elvis Čops9.NALelda BalodeBioloģija
Elvis Čops9.NALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Guna Sakaine12.NAIna VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Līna Orste7.NAIlona IvanovaMatemātika
Maksims Ivanovs12.NADiana GoroškoFizika


2008./2009.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Daiga Krieviņa12.V1.Lelda BalodeZPD
Daiga Krieviņa12.V2.Lelda BalodeBioloģija
Eduards Rutkovskis9.V2.Juris ZakrevskisĶīmija
Guna Sakaine11.V2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Guna Sakaine11.V2.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Aurēlija Dauguvietīte12.V3.Ina VelbergaRunas konkurss
      
Anastasija Orehova11.R1.Rudīte BabraZPD
Aurēlija Dauguvietīte11.R1.Ina VelbergaRunas konkurss
Brigita Medne9.R1.Ilona IvanovaMatemātika
Daiga Krieviņa12.R1.Lelda BalodeBioloģija
Daiga Krieviņa12.R1.Lelda BalodeZPD
Eduards Rutkovskis11.R1.Juris ZakrevskisĶīmija
Guna Sakaine11.R1.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Guna Sakaine11.R1.Ina VelbergaZPD
Artūrs Levins12.R2.Emerita LūkinaĶīmija
Brigita Medne9.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Elīza Brikmane8.R2.Valdis LustiksLatviešu valoda un literatūra
Guna Sakaine11.R2.Lelda BalodeBioloģija
Guna Sakaine11.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Niks Mastiņš4.R2.Skaidra MedneAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Aleksandra Panova9.R3.Lelda BalodeBioloģija
Anna Balode11.R3.Lelda BalodeBioloģija
Daiga Krieviņa12.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Daiga Krieviņa9.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Guna Sakaine12.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Karīna Ivanova6.R3.Lilija ZujevaAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Liene Miltiņa9.R3.Ilona IvanovaMatemātika
Līna Orste6.R3.Ilona IvanovaMatemātika
Oskars Jeske11.R3.Ilona IvanovaMatemātika
Vladislavs Goroško7.R3.Silvija GarozaMatemātika
Aleksandra Panova11.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Anna Balode11.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Anna Čmiļa11.RALelda BalodeBioloģija
Artūrs Hodaņonoks8.RADzidra MartinovaVācu valoda
Brigita Medne9.RAValdis LustiksLatviešu valoda un literatūra
Eduards Rutkovskis9.RAIlona IvanovaMatemātika
Elīza Brikmane8.RAInese BračuleAngļu valoda
Irita Akmentiņa9.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Veronika Jakupceviča10.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"


2007./2008.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Daiga Krieviņa11.V2.Lelda BalodeBioloģija
      
Daiga Krieviņa11.R1.Lelda BalodeBioloģija
Daiga Krieviņa11.R1.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Eduards Rutkovskis8.R1.Dzidra MartinovaVācu valoda
Ginta Ličāgina11.R1.ZPD
Inese Zujeva11.R1.Inna PotapovaKrievu valoda
Laura Grudule10.R1.ZPD
Liene Miltiņa10.R1.Ilona IvanovaMatemātika
Veronika Jakupceviča9.R1.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Vitālijs Židkovs12.R1.Lelda BalodeBioloģija
Anna Čmiļa9.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Artūrs Hodaņonoks7.R2.Brigita ZuteĢeogrāfija
Guna Sakaine10.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Guna Sakaine10.R2.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Irina Lipa9.R2.Lelda BalodeBioloģija
Agnese Skarstāne11.R3.Brigita EltermaneBiznesa ekonomiskie pamati
Anna Balode10.R3.Lelda BalodeBioloģija
Brigita Medne8.R3.Ramona AnckinaLatviešu valoda un literatūra
Elvis Čops7.R3.Matemātika
Guna Sakaine10.R3.Lelda BalodeBioloģija
Guna Sakaine10.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Ieva Pommere8.R3.Dace BandenieceVizuālā māksla
Ilmārs Kozlovs11.R3.Brigita EltermaneBiznesa ekonomiskie pamati
Liene Melbārde12.R3.Lelda BalodeBioloģija
Līna Orste5.R3.Matemātika
Mārtiņš Vītols12.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Niks Mastiņš3.R3.Skaidra MedneAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Ričards Pētersons5.R3.Matemātika
Ričards Pētersons5.R3.Andris LapsaMājturība un tehnoloģijas
Veronika Jakupceviča9.R3.Valentīna RudzīteVēsture
Vladislavs Goroško6.R3.Lilija ZujevaAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Alīna Genriha9.RAInna TiščenkoKrievu valoda
Anna Balode10.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Anna Čmiļa9.RALelda BalodeBioloģija
Eduards Rutkovskis8.RAAngļu valoda
Elvis Čops7.RABrigita ZuteĢeogrāfija
Grieta Barkāne8.RAAngļu valoda
Ieva Ozoliņa9.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Rūdolfs Deinats3.RASkaidra MedneAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Vladislavs Goroško6.RASilvija GarozaMatemātika


2006./2007.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Daiga Krieviņa10.V2.Lelda BalodeZPD
Daiga Krieviņa10.V3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Katrīna Barkovska6.VADace MiezeMājturība "Ziedi"
Ričards Pētersons4.VALilita IzkalneMatemātika
      
Daiga Krieviņa10.R1.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Daiga Krieviņa10.R1.Lelda BalodeZPD
Guna Sakaine9.R1.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Edvijs Zandars12.R2.Iveta SvarinskaAngļu valoda
Elīna Zariņa12.R2.Lelda BalodeBioloģija
Ligita Šteinberga12.R2.Lelda BalodeBioloģija
Olga Basjuka12.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Olga Basjuka12.R2.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka12.R2.Silvija GarozaMatemātika
Anna Balode9.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Daiga Krieviņa10.R3.Lelda BalodeBioloģija
Edvijs Zandars12.R3.Līga ĀbeleRunas konkurss
Elīna Zariņa12.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Guna Sakaine9.R3.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Liene Miltiņa9.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Līna Orste4.R3.Lilita IzkalneLatviešu valoda un literatūra
Mārtiņš Vītols11.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka12.R3.Lelda BalodeBioloģija
Aija Giceviča9.RABrigita ŪdreInformātika
Aleksandrs Andersons4.RAIlze OrsteMatemātika
Andris Krūmiņš9.RABrigita ŪdreInformātika
Andris Krūmiņš9.RAKārlis ZalpētersMatemātika
Anna Balode9.RALelda BalodeBioloģija
Artūrs Levins10.RAEmerita LūkinaĶīmija
Edvijs Zandars12.RASilvija GarozaMatemātika
Guna Sakaine9.RAEmerita LūkinaĶīmija
Jana Mjasņikova8.RALīga GulbeLatviešu valoda un literatūra
Lauma Luckāne4.RAIlze OrsteLatviešu valoda un literatūra
Lauma Luckāne4.RAIlze OrsteMatemātika
Laura Lūse12.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Liene Melbārde11.RALelda BalodeBioloģija
Liene Miltiņa9.RALelda BalodeBioloģija
Liene Miltiņa9.RAKārlis ZalpētersMatemātika
Līna Orste4.RALilita IzkalneMatemātika
Madara Lukaševiča12.RAMaija TimišenkoVācu valoda
Mārtiņš Zavadskis9.RABrigita ŪdreInformātika
Pauls Pērkons4.RAIlze OrsteMatemātika
Ralfs Klešniks3.RAInga Seļuka3. klases kombinētā olimpiāde
Ričards Pētersons4.RALilita IzkalneMatemātika
Veronika Jakupceviča8.RABrigita EltermaneĢeogrāfija
Vjačeslavs Dikalovs9.RABrigita ŪdreInformātika


2005./2006.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Edvijs Zandars11.VAInna PotapovaKrievu valoda
Oskars Golmeisters11.VAEmerita LūkinaZPD
Viktorija Šeflere12.VALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
      
Agnese Levina11.R1.Lelda BalodeZPD
Edvijs Zandars11.R1.Inna PotapovaKrievu valoda
Elīna Zariņa11.R1.Lelda BalodeZPD
Erita Losjaka9.R1.Lelda BalodeBioloģija
Guna Sakaine8.R1.Ina VelbergaLatviešu valoda un literatūra
Jānis Kalniņš12.R1.Emerita LūkinaĶīmija
Ligita Šteinberga11.R1.Brigita EltermaneZPD
Līna Orste3.R1.Sandra Teile3. klases kombinētā olimpiāde
Mārtiņš Vītols10.R1.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka11.R1.Lelda BalodeZPD
Oskars Golmeisters11.R1.Emerita LūkinaZPD
Viktorija Šeflere12.R1.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Anete Freimane12.R2.Lelda BalodeBioloģija
Olga Basjuka11.R2.Lelda BalodeBioloģija
Viktorija Šeflere12.R2.Lelda BalodeBioloģija
Viktorija Šeflere12.R2.Emerita LūkinaĶīmija
Vitālijs Židkovs10.R2.Lelda BalodeBioloģija
Aleksandra Panova6.R3.Rudīte TimmermaneAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Anete Freimane12.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Baiba Austruma9.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Baiba Austruma9.R3.Rudīte BabraLatviešu valoda un literatūra
Daiga Krieviņa9.R3.Lelda BalodeBioloģija
Daiga Krieviņa9.R3.Dace MiezeMājturība
Dāvis Pērkons9.R3.Lelda BalodeBioloģija
Eduards Rutkovskis6.R3.Ilona IvanovaMatemātika
Egija Krauja9.R3.Silvija GarozaMatemātika
Erita Losjaka9.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Ilmārs Kozlovs9.R3.Silvija GarozaMatemātika
Jānis Kalniņš12.R3.Lelda BalodeBioloģija
Kristīna Hromova12.R3.Ina StāmerePolitika un tiesības
Liene Miltiņa8.R3.Dzidra MartinovaVācu valoda
Ligita Šteinberga11.R3.Lelda BalodeBioloģija
Ligita Šteinberga11.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Olga Basjuka11.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Olga Basjuka11.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka11.R3.Silvija GarozaMatemātika
Pauls Pērkons3.R3.Ilze Orste3. klases kombinētā olimpiāde
Andris Krūmiņš8.R3. Kārlis ZalpētersMatemātika
Norberts Legants5.R3. Kārlis ZalpētersMatemātika
Aleksandrs Geržatovičs4.RAEvelīna StepiņaMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Andris Jeršovs4.RAEvelīna StepiņaMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Anna Romāne4.RAEvelīna StepiņaMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Artūrs Levins9.RAEmerita LūkinaĶīmija
Brigita Medne6.RAIlona IvanovaMatemātika
Daiga Krieviņa9.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Elīna Zariņa11.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Ilmārs Kozlovs9.RAValentīna RudzīteVēsture
Krists Indrišonoks4.RAEvelīna StepiņaMatemātikas konkurss "Tik vai cik"
Ligita Šteinberga11.RABrigita EltermaneĢeogrāfija
Ligita Šteinberga11.RABrigita EltermaneZPD
Vitauts Bielinis11.RAEmerita LūkinaĶīmija
Vitālijs Židkovs10.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Vladislavs Goroško4.RABrigita ZuteMatemātikas konkurss "Tik vai cik"


2004./2005.


Skolēna vārds, uzvārdsKlaseMērogsVietaSkolotāja vārds, uzvārdsMācību priekšmets
Olga Basjuka10.V1.Lelda BalodeZPD
Vitālijs Židkovs9.VALelda BalodeBioloģija
      
Agnese Baroniņa6.R1.Dace MiezeMājturība
Elīna Bolmane11.R1.Inga BolmaneZPD
Indra Muižniece11.R1.Lelda BalodeZPD
Marija Semeņenko11.R1.Inga BolmaneZPD
Olga Basjuka10.R1.Lelda BalodeZPD
Randa Lasmane6.R1.Eslanda KirčenkoMatemātika
Viktorija Šeflere11.R1.Lelda BalodeZPD
Vitālijs Židkovs9.R1.Lelda BalodeBioloģija
Agnese Baroniņa6.R2.Eslanda KirčenkoMatemātika
Guna Sakaine7.R2.Kārlis ZalpētersMatemātika
Ilmārs Kozlovs8.R2.Silvija GarozaMatemātika
Indra Muižniece11.R2.Rudīte Babradomrakstu konkurss "Sports manā skolā"
Līva Šteinberga12.R2.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Līva Šteinberga12.R2.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka10.R2.Lelda BalodeBioloģija
Olga Basjuka10.R2.Emerita LūkinaĶīmija
Olga Basjuka10.R2.Silvija GarozaMatemātika
Agnese Baroniņa6.R3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Aleksandrs Buivids10.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Aleksandrs Buivids10.R3.Silvija GarozaMatemātika
Anete Freimane11.R3.Lelda BalodeBioloģija
Daila Voitāne4.R3.Ilze Orstedaiļrunas konkurss "Zvirbulis"
Didzis Rudmanis6.R3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Evija Kaķe8.R3.Janīna DzalbeVācu valoda
Irina Lippa6.R3.Brigita EltermaneĢeogrāfija
Jānis Kalniņš11.R3.Emerita LūkinaĶīmija
Krišs Zāle4.R3.Inese BračuleAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Ligita Šteinberga10.R3.Lelda BalodeBioloģija
Līva Šteinberga12.R3.Lelda BalodeBioloģija
Mārtiņš Vītols9.R3.Lelda BalodeBioloģija
Viktorija Šeflere11.R3.Lelda BalodeBioloģija
Viktorija Šeflere11.R3.Lelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Agnese Skarstāne8.RASilvija GarozaMatemātika
Agris Žogota12.RALīga Ābeledaiļrunas konkurss "Zvirbulis"
Aleksandra Panova5.RARudīte TimmermaneAngļu valodas konkurss "Edelveiss"
Andris Jeršovs3.RASkaidra Medne3. klases kombinētā olimpiāde
Andris Krūmiņš7.RAKārlis ZalpētersMatemātika
Daiga Krieviņa8.RADace MiezeMājturība
Dainis Budrevičs9.RALīga Ābeledomrakstu konkurss "Sports manā skolā"
Dāvis Pērkons8.RAIveta SvarinskaAngļu valoda
Didzis Rudmanis6.RAEslanda KirčenkoMatemātika
Edvijs Zandars10.RALīga Ābeledomrakstu konkurss "Sports manā skolā"
Elīna Jakupane9.RALelda Balodekonkurss "Pazīsti savu organismu"
Elīza Brikmane4.RASandra TeileLatviešu valoda un literatūra
Erita Losjaka8.RARudīte BabraLatviešu valoda un literatūra
Ivars Ubagovskis10.RALīga Ābeledomrakstu konkurss "Sports manā skolā"
Jānis Kalniņš11.RALelda BalodeBioloģija
Jānis Skribāns3.RAEvelīna Stepiņa3. klases kombinētā olimpiāde
Lidija Januševa10.RAVladislavs PetrovskisFizika
Madara Gasparoviča12.RAInga BolmaneBiznesa ekonomiskie pamati
Marija Semeņenko11.RAVladislavs PetrovskisFizika
Vitauts Bielinis10.RAEmerita LūkinaĶīmija
Vitauts Bielinis10.RASilvija GarozaMatemātika
Zane Znotiņa11.RAInga Bolmaneekonomika, reklāmas konkurss


Apzīmējumi: P – pasaules olimpiāde; V – valsts olimpiāde; N – starpnovadu olimpiāde; R – Rīgas rajona olimpiāde.