Labo darbu maratons

Atsaucoties Valsts izglītības un satura centra aicinājumam, mūsu skola ir iesaistījusies
“Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratonā”,
kurā “ikviena skola, skolotājs un skolēns tiek aicināti veikt labus darbus. Kāpēc  maratons? - Lai šie darbi kļūtu kā regulārs un nezūdošs paradums. Un varbūt tieši Latvijas simtgade ir labs iemesls šādam labam sākumam?”

Kā viens no mūsu skolas ikgadējiem labajiem darbiem ir  labdarības nedēļa “Atver sirdi!”, kuras laikā palīdzam Olaines novada bērniem ar būtiskiem veselības traucējumiem. Lai mūsu labo darbu būtu pēc iespējas vairāk, aicinām katrai klasei atrast savu labo darbu, ko paveikt, tādējādi Latviju padarot labāku.
Aicinām klasēm par saviem labajiem darbiem pastāstīt pārējiem, iedvesmojot tos. Pirmā stāva gaitenī ir tapis Labo darbu koks, kur varēsim izlasīt par paveikto.

Radīsim Latviju labāku! 

 

Latvijas 100-gades gadā novembra mēnesī 1.c klases skolēni, viņu vecāki un skolotāja piedalījās Labo darbu maratonā.

22. maijā 3.c klases skolēni aicināja sākumskolas skolēnus noskatīties projektu dienu laikā tapušo filmiņu pēc R.Blaumaņa pasakas „Velniņi” motīviem.

Latvijai 100 "Labo darbu maratonā" piedalījāmies pavasara tīrīšanas darbos Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejā "Pikšas".

29.03.2018. labo darbu maratona ietvaros 2.c klase  organizēja Lieldienu radošās darbnīcas. Paldies skolēniem un viņu klases audzinātājai Vinetai Kušķei!

Mums apkārt ir fantastiski cilvēki! Paldies visiem visiem!!! Labdarības pasākumā „Atver sirdi!”
saziedotā naudas summa – 4802,50€

Olaines 1.vidusskolas parlaments no 12.02.2018. līdz 17.02.2018. aicina piedalīties labdarības nedēļā
“Atver sirdi!”

Olaines 1.vidusskolas parlaments jau sesto gadu organizē labdarības nedēļu “Atver sirdi!”, kuras mērķis ir palīdzēt Olaines novada bērniem ar būtiskiem veselības traucējumiem. Šī mācību gada labdarības nedēļā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti mazā olainieša (Olaines pagasts, Ezītis) Alena Bartuševica (5 gadi) veselības uzlabošanai.